#905 | (15) delige set theelepeltjes.

Kavel verkocht
Gegoten model voorzien van rijke versiering en vergulding. Frankrijk, Saint Medard, 20e eeuw, keurtekens: Meesterteken. 192 gram, Verguld. Afm. L 11 cm. Geschatte opbrengst: € 10 - € 50.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt