#1669 | J.C. Terhell, (Venlo 1863 - 1949 Beverwijk) (onder pseudoniem 'J. Leblanc'), Mosselen plukken aan de waterkant, omgeving Spakenburg.

Kavel verkocht
Gesigneerd (rechtsonder), olieverf op doek. Afm.: 40 x 50 cm. Geschatte opbrengst: €80 - €120.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt