#2448 | Een A.D. Mougin Louis XVI-stijl schouwpendule, Frankrijk, eind 19e eeuw.

Kavel verkocht
Bekroond met een siercoupe boven een rijkelijk geornamenteerde kast, de cijferplaat met Romeinse cijfering en bloemguirlandes, ajour opengewerkte zijdes (de slinger ontbreekt). Gemerkt aan de achterzijde: A.D. Mougin met ster en serienummer: 46252. Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt