#2463 | Een kolompendule, Frankrijk, 19e eeuw.

Kavel verkocht
Bekroond met marquetterie inlegwerk kuif boven vier gezwart houten getordeerde kolommen met verguld bronzen beslag. De wijzerplaat met Romeinse cijferring, slagwerk op sluitschijf. Genummerd 5885, incl. compensatieslinger. Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt