#725 | Kaptafeldoos & 5-delige kaptafel set (Oslo, Noorwegen, Jacob Torstrop 1806-1890) zilver.

Kavel onverkocht
Uitgevoerd in fraai modernistisch design omstreeks 1930-40 voorzien van niëllo rand en guilloche geëmailleerd ornament . In 1832 opende Jacob Ulrich Holfeldt Tostrup de goudsmederij J. Tostrup in Oslo. Zijn kleinzoon, goudsmid en ontwerper Jacop Tostrup Prytz, nam het bedrijf in 1913 over.. Noorwegen, Oslo, J.Torstrop, begin 20e eeuw, keurtekens: 925S, J.Torstrop, Oslo, meesterteken, N - gebruikssporen. 1089 gram, 925/1000.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt