#72 | 2-delige set tafelkandelaren zilver.

Kavel verkocht
Kleine strak uitgevoerde modellen voorzien van gevulde voet. Nederland, 1991, keurtekens: sterling 925, staande leeuw, Minerva, onduidelijk meesterteken, g. 127 gram, 925/1000. Afm. H 5,7 cm, diam 6,7 cm.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt