#101 | Koekschep zilver.

Kavel verkocht
Fraai model voorzien van rijke gegraveerde Biedermeier versieringen. Nederland, Schoonhoven, C.F. Wewer ?, 1959, keurtekens: leeuw, Minerva, vervaagd meesterteken (meest overeenkomend met C.F. Wewer), Z - lichte gebruikssporen. 46 gram, 835/1000. Afm. L 19,3 cm, B 5,4 cm.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt