#632 | Pillendoosje & pepermuntdoosje zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd met gegoten en gedreven decoraties. Nederland, Zaandijk/ Schoonhoven, Gerardus Schoorl / H. Hooijkaas, 1903 / 20e eeuw, keurtekens: leeuw, Minerva, T, ZI - gebruikssporen. 49 gram, 925/1000 en 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt