#671 | Tabaksdoos zilver.

Kavel verkocht
Rond gebold model met geïntegreerde deksel. Verenigd Koninkrijk, Birmingham, Henry Clifford Davis, 1910, keurtekens: leeuw, anker meesterteken, l - gebruikssporen en deukjes. 38 gram, 925/1000. Afm. H 3,3 cm, Diam 7 cm.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt