#630 | Pepermuntdoosje zilver.

Kavel verkocht
Rond model voorzien van gedreven en deels gegraveerde decoraties. Nederland, 1863, keurtekens: leeuw, Minerva, onduidelijk meesterteken, D - gebruikssporen en deukjes. 28 gram, 835/1000. Afm. H 2 cm, diam 5,7 cm.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt