#112 | Koekschep & taartschep zilver.

Kavel verkocht
Beide met veel meegegoten details en reliëfversieringen w.o. een molen met draaiende wieken en een gestileerd melkmeisje. Nederland, Zutphen / Haarlem, B.W. van Eldik / Zaanlandse zilversmederij, 1920 / 1939, keurtekens: leeuw, Minerva, meesterteken, K, E - gebruikssporen. 133 gram, 835/1000. Afm. L 25 cm.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt