#2 | Zilveren Beeldjes (5x)

Kavel onverkocht
Cement gevuld. O.a. Chopin, Napoleon (2x), Apollo. Italiaans, Nederlands (Utrecht), 1972 / 1973, eerste gehalte zilver. Zilverkeuren: leeuw 1, kantoorteken B, jaarletter M/N. 943 gram.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt