#20 | Zilveren Gebaksvorkjes (12x)

Kavel verkocht
Nederland (Schoonhoven), P. Van Oostrom, 1926, tweede gehalte zilver (835), lengte 11 cm. Zilverkeuren: PO8, leeuw 2, kantoormerk M, jaarletter Q (1926).
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt