#46 | Zilveren Lepels en Vorken (4x)

Kavel onverkocht
Dubbele filetrand. Engeland (Sheffield), Cooper Brothers & Sons, 1917, sterling zilver, lengte: 20 cm. Zilverkeuren: CB&S, kroon, leeuw, jaarletter Z. 341 gram.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt