#55 | Zilveren Lepelvaasje incl. bijpassende lepeltjes (10x)

Kavel onverkocht
Rusland, Lev Fridrikhovich Oleks, eind 19e eeuw, gehalte 875, hoogte 7 cm. doorsnede 6 cm. Zilverkeuren: 84 en overige russiche keurmerken. Lepeltjes: Nederland (Bergum), IJ. Steensma, 1916-1925, tweede gehalte zilver (835).

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt