#105 | Zilveren Vork

Kavel onverkocht
Dubbel Amsterdams Lof. Lengte 19 cm. Nederland (Amsterdam), Barent Sluyter, 1677, eerste gehalte zilver (934), Zilverkeuren: Jaarletter P, Keurteken 934, stadswapen, zilversmid (sleutels).

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt