#344 | Zilveren Vaas op voet

Kavel onverkocht
Rijk gedecoreerd, rand. Engeland (Sheffield), James Deakin & Sons (John & William Deakin), 1912, gehalte 925, doorsnede voet 10,5 cm. en hoogte 28 cm.. Zilverkeuren: JDWD', kroon (Sheffield), leeuw (925), jaarletter K (1902). 463 gram.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt