#1708 | Nederland. 5 gulden. Zilverbon. Type 1914. - Zeer Fraai/Prachtig.

Kavel verkocht
(Alm. 21-1a. AV 10.1a). Serienummer 73. - set van 3 drukgangen. - Zeer Fraai/Prachtig.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt