#5 | Zilveren Lepels (2x)

Kavel onverkocht
Bewerkte rand en voorzien van fraai motief. Nederland (Amsterdam), Fa. J.M. van Kempen & Zonen, 1884, tweede gehalte zilver (835), lengte 23 cm, doorsnede 5 cm, 132 gram. Zilverkeuren: VK, leeuw 2 (835), kantoorteken C ('s-Gravenhage), jaarletter Z.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt