#14 | Zilveren Lepeltje

Kavel onverkocht
Steel voorzien van afbeelding van de gouden koets. Nederland (Zeist), Gerritsen & van Kempen, 1926-1961, tweede gehalte zilver (835), lengte 13 cm, breedte 4 cm, 23 gram. Zilverkeuren: G V.K., leeuw 2 (835), zwaard.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt