#36 | Zilveren Koffiemaatje

Kavel verkocht
Moderne uitstraling. Nederland (Schoonhoven) Koninklijke Zilverstad b.v. 1996. Hoogte 7 cm, breedte 6 cm, 79 gram. Keurmerken: ZS*, M, leeuw 1 (925), kantoorteken R (Gouda), jaarletter M.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt