#53 | Zilveren Natfruitlepel

Kavel onverkocht
Opengewerkt, floraal decor. Nederland (Zutphen), A.F. van der Scheer & B.W. van Eldik, 1926, tweede gehalte zilver (835), doorsnede bak 6,5 cm, lengte 19 cm, 51 gram. Zilverkeuren: BWE, leeuw 2 (835), kantoorteken H (Arnhem), jaarletter Q.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt