#80 | Zilveren Taartschep

Kavel verkocht
Met een bladvormige bak gegraveerd met bladnerven en een vlinder. Voorzien van een getorste steel afgezet met parelrand. Nederland (Schoonhoven), Anthonie & Jacobus Johannes Driesen, 1906, tweede gehalte zilver (835), lengte 18 cm, doorsnede 6 cm, 39 gram. Zilverkeuren: AJD, leeuw 2 (835), kantoorteken M (Schoonhoven), jaarletter L.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt