#82 | Zilveren Taartschep

Kavel onverkocht
Hollands decor, opengewerkt. Nederland (Groningen), D. de Jong wz. 1921, tweede gehalte zilver (835), doorsnede 6cm, lengte 21 cm, 57 gram. Zilverkeuren: DJ: leeuw 2 (835), kantoorteken M, jaarletter L.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt