Op voet, met glas en afneembaar deksel. Voet is niet massief. Sterling zilver gehalte 925, doorsnede 16 cm, hoogte 21 cm, ca. 200 gram zilver. Zilverkeuren: 925 Sterling, leeuw, 4, 6.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt