#251 | Zilveren Theezeef met Lekbakje

Kavel onverkocht
Op drie pootjes, opengewerkt, Hollands decor, uitneembare zeef. Zeef: Nederland (Schoonhoven), Alex Meijer, 1928-1963, tweede gehalte zilver. Lekbakje: Nederland (Schoonhoven), M. (Almeij) Smit, 1963-2001. Lengte 14 cm, doorsnede 8 cm, hoogte 3 cm, 91 gram. Zilverkeuren: AMx, leeuw 2, kantoorteken M (Schoonhoven), jaarletter E.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt