#262 | Zilveren Melk- en Suikerset

Kavel onverkocht
Op voet, bewerkt met fraai bloemenmotief. Nederland, Wed. Elise Henry de (Smit, Grietje) Haas, (Amsterdam), 842-1854, eerste gehalte zilver (925), hoogte 12 cm, breedte 10 cm, 495 gram. Zilverkeuren: WDH, G. Verschuur, leeuw 1 (925).

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt