#267 | Zilveren Melk- en Suikerset

Kavel onverkocht
Op voet en voorzien van fraai motief (klein deukje in het handvat). Nederland (Voorschoten), Firma J.M. van Kempen & Zonen, 1861, tweede gehalte zilver (835), lengte 17 cm, doorsnede 12 cm, hoogte 11 cm, 456 gram. Zilverkeuren: VK, leeuw 2 (835), kantoorteken niet leesbaar, jaarletter b.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt