#293 | Zilveren Bakje

Kavel onverkocht
Opengewerkt, Hollands decor, op vier pootjes (zijn verbogen). Nederland (Schoonhoven), A.W. & G. Hooijkaas, 1953, tweede gehalte zilver (835), doorsnede 6 cm, 60 gram. Zilverkeuren: *HH*, leeuw 2 (835), kantoorteken C ('s-Gravenhage), jaarletter S.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt