#298 | Glazen Schenkkan

Kavel verkocht
Voorzien van glazen oor en zilveren scharnierend deksel. Onderzijde voorzien van stergeslepen motief. Engeland (Birmingham), H B Johnson & Co, 1912, gehalte 925. Hoogte 12 cm, breedte 8 cm, doorsnede 8 cm, 146 gram. Zilverkeuren: H.B.J. & Co, anker, leeuw, jaarletter N.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt