#3 | Zilveren lepels (2x)

Kavel verkocht
Liege 1768 gekeurd, mogelijk pseudokeuren. Op de achterzijde gemonogrammeerd. Lengtes 20 cm en een totaalgewicht van 121,5 gram
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt