#7 | Zilveren fruitbestek

Kavel onverkocht
5 + 5 Puntfilet. Nederlands gekeurd. Volledig zilver, dus lemmets etc. niet van roestvrij staal. De heften mogelijk hol, allen ongedeukt. Afmetingen vork: 16,5 cm mes: 17 cm. Voorschoten N.V Zilverfabriek. Zilverkeuren: V met halve maan, Lopende leeuw (=835), Minervakopje met letter c, en jaarletter s (1928).

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt