#10 | Zilveren visbestek (12 + 12)

Kavel onverkocht
12-delig. De heften versierd met een voedende vis en aan de achterzijde gemonogrammeerd. Tweede gehalte zilver, 17,6/21,5 cm, 1334,8 gram. Zilverkeuren: Lopende leeuw naar links, belastingskeur V, J.P., 830.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt