#14 | Zilveren vorken (6x)

Kavel onverkocht
Engels tweede gehalte zilver (835). De heften zijn gegraveerd met afbeelding van de door st. Joris gedode draak. Lengte 17,5 cm., 228,25 gram. Zilverkeuren: Kroon (Sheffield), Lopende leeuw (835), jaarletter T (1911-1912), M&W (mappin & Webb)

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt