#22 | Theelepels (10x)

Kavel onverkocht
6 + 4 Antieke theelepels met randgraveringen. 6x gekeurd met minervakopje, Lopende leeuw, jaarletter U (=1879) en B (= Johannes Christianus Franciscus Bekkers, Groningen 1868/1889) 4x gekeurd met minervakopje, lopende leeuw, jaarletter E (=1839) en VA (=Hermanus van Assen, Leeuwarden 1830/1875). Lengtes ca. 12 cm. Totaalgewicht 72,38 Gram.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt