#28 | Zilveren Kandelaar

Kavel verkocht
Puntgaaf. Hoogte ca. 17 cm., 253,8 gram. Zilverkeuren: Kroon VKB halve maan (Koninklijk van Kempen en Begeer, Zeist en Voorschoten, 1961/h), Staande leeuw (925), Minervakopje C ('s Gravenhage), Jaarletter u (1979).
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt