#33 | Zilveren kandelaars (2x)

Kavel verkocht
Modern design. Geschikt voor kaarsen tot 20 mm. Nederland (Schoonhoven / Amsterdam), W.A. Baalen, 2002. Eerste gehalte zilver (925), afmeting 12 x 8 x 25 cm, 1333 gram. Zilverkeuren: W anker B, M, leeuw 1, kantoorteken R (Gouda), jaarletter S.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt