#44 | Zilveren cakeprikker

Kavel onverkocht
Lengte 19,4 cm., 30,44 gram. Zilverkeuren: Lopende leeuw (835), Minervakopje M (Schoonhoven), Jaarletter S(1928), CL3 (C. de Lange, Schoonhoven, 1922/1928)

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt