#50 | Zilveren geboortelepel

Kavel verkocht
Achterzijde van de bak is gegraveerd. Lengte 19,6 cm., 46,02 gram. Zilverkeuren: Minervakopje, Lopende leeuw (835), Jaarletter t (1878), 10R (S.T Reitsma Jr., Heerenveen/Sneek, 1859/1848)
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt