#54 | Zilveren herinneringslepel (2x)

Kavel verkocht
Antieke 19e eeuwse lepels, opnieuw gegraveerd in 1945 ter herinnering van een gefusileerd persoon. Tweede gehalte zilver, 18 cm, 111,82 gram. Zilverkeuren: letter I (=Belastingsteken), de rest is onleesbaar.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt