#60 | Zilveren lepel

Kavel verkocht
Met zware heft en een afbeelding van een leeuw. 10,7 cm., 62,97 gram. Zilverkeuren: Staande leeuw (925), minervakopje R (Gouda), Jaarletter Q (2000), gekroonde B (Koninklijke Begeer, Ateliers voor edelsmeed en penningkunst, Voorschoten/Zoetermeer/Zeist, 1959/h)
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt