#67 | Zilveren pasteischep

Kavel onverkocht
23,1 cm., 108,82 gram. Zilverkeuren: Halve maan VK (van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1858/1924), Lopende leeuw (835), Minervakopje C ('s Gravenhage), Letter R (1876).

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt