#71 | Zilveren pasteischep

Kavel verkocht
Pasteischep met vioolsteel. Visser, J.M., Steenwijk. Zilverkeuren: Lopende leeuw (=835), B2V* (=Visser, steenwijk), Minervakopje F (=Leeuwarden) en O (=1949). Lengte 16,5 cm totaalgewicht 64,64.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt