#87 | Zilveren strooilepel

Kavel verkocht
Opengewerkt met ster motief. Klein scheurtje waar heft vast zit aan de bak, verder in goede staat. Lengte ca. 13,4 cm., 22,24 gram. Zilverkeuren: Lopende leeuw (835), Minervakopje, Onleesbaar meesterteken en Jaarletter R (1826)
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt