#90 | Zilveren taartschep

Kavel onverkocht
Met reliëf van mensen in een boot. Deze is nog in zeer goede staat, de gezichten zijn nog zichtbaar. Lengte 22,3 cm., 70,76 gram. Zilverkeuren: Lopende leeuw (835), Minervakopje F (Leeuwarden), Jaarletter Q (1926), B.V (Ondefiniëerbaar M.t)

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt