#95 | Zilveren visschep

Kavel verkocht
Volledig uitgevoerd in 2e gehalte zilver. Lengte 33 cm., 145,74 Gram. Zilverkeuren: Lopende leeuw, Minervakopje, Jaarletter Q (= 1850) en meesterteken vis JvW (= Jacob van Wijk jr. Amsterdam 1846/1875).
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt