#128 | Zilveren hengselmand

Kavel onverkocht
Versierd met putti, zonder glazen binnenbak. 1 handvat is gelast geweest, verder in goede staat. 3e gehalte zilver, Hoogte ca. 14,5/29 cm. 947,7 gram. Zilverkeuren: Halve maan en kroon, 800, en half leesbaar meesterteken.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt