#149 | Zilveren schaal

Kavel verkocht
met rocailles en bloemgraveringen. De hoeken in reliëf versierd. Tweede gehalte zilver, 32 x 32 cm, 1182,4 gram. Zilverkeuren: Lopende leeuw, minervakopje D (= Rotterdam), X (=1957), CM8 (= C. Mansvelt, Rotterdam).
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt