#155 | Zilveren schaaltje

Kavel onverkocht
Duits. Afmetingen2,5 x 18,5 x 12,8 cm, 192,05 gram, Zilverkeuren: halve maan en kroon, 830S en meesterteken van Wilkens & Sohne.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt