#161 | Zilveren schaaltje, Peddemors

Kavel verkocht
Met gedreven bloemdecor en gelobde rand. Ca. 4 x 10,5 cm., 135,11 gram. Zilverkeuren: Minervakopje A (Amsterdam), Staande leeuw (925), Jaarletter I (1918), A3P. (L.A.F. Peddemors, Haarlem, 1909/1924)
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt